O mně

Krása a zdraví jdou ruku v ruce, pojďme jim naproti.

Vítejte na stránkách mého kosmetického salonu Hanny. Ráda bych Vám představila své služby. Pro péči o Vaši pleť jsem si vybrala kosmeceutiku Larens Professional od firmy Wellu. Proč právě tuto?

Larens Professional není jen kosmetika. Jedná se moderní produkty, které se staly revolučním spojením vědeckých úspěchů a geniality přírody a to na základě použitých složek, výrobní technologie nebo spektra účinků. To vše je tvořeno v laboratořích firmy Wellu pod dohledem vědců z vědecké rady Wellu a vědeckých partnerů.

Účinek přípravků se zaměřuje na udržení nebo obnovení normálních funkcí kůže, ale zároveň reaguje na její specifické potřeby.

Základními složkami kosmeceutických přípravků Larens jsou Biopeptide Complex – koktejl přírodních peptidů rybího kolagenu, získaných patentovanou metodou za studena a absolutní novinka – Liposomal Collagen Complex – čili na světě unikátní peptidy rybího kolagenu uzavřené v liposomech. Jejich účinky doplňují další vybrané aktivní složky.

Kosmeceutické přípravky Larens, to je účinný ale současně neinvazivní a bezpečný způsob, jak vypadat mladě a zdravě.

Kosmetické ošetření s použitím přípravků Larens Professional přináší mimořádnou satisfakci v podobě rychle viditelných, citelných a přístroji měřitelných výsledků.

Krásu a zdraví je však dobré podpořit také zevnitř, proto Vám ráda nabídnu tuto možnost a to s nutraceutiky Nutrivi.

Přijďte v této náročné a uspěchané době na chvíli odpočinout, zrelaxovat, nechat se hýčkat a poradit se o vhodné péči o Vaši pleť, která si to zaslouží. Projdeme společně Váš zdravotní stav a zvyklosti ohledně péče o pleť. Doporučím Vám také, jak vhodně pečovat o pleť v domácím prostředí.

Budu se na Vás těšit.
Vaše Hanny 😉